واردکننده-رسمی iku در-ایران

واردکننده گوشی iku در ایران

IKU یک برند جدید است که کشور چین در سال 2014  تاسیس کرده است . iku در حوزه تولید تلفن های هوشمند، تلفن های همراه و تبلت فعالیت می کند. از ویژگی های ظاهری برجسته این کمپانی می توان به طراحی زیبا و در عین حال ساده محصولات شان اشاره نمود، که توجه همگان را به خود جلب می کند. گوشی های IKU از نظر نرم افزاری نیز از پیشرفته ترین امکانات وسیستم عامل های به روز دنیا برخوردار هستند.

شرکت IKU به منظور توسعه فناوری در سراسر دنیا و ارائه یک زندگی هوشمند به مردم در تمامی کانالها وشبکه ها  فعالیت می کند. گوشی های هوشمند موبایل IKU برای افرادی طراحی شده است که خواستار کیفیت بالا با بهترین قیمت هستند. شرکت IKU به منظور راحتی کاربران خود  منوی تنظیمات آسانی را طراحی کرده که به راحتی برای هر فرد قابل اجرا است.

این برند در بسیاری از کشورها از جمله ایران در حال ارائه خدمات است . اولین وارد کننده گوشی های برند IKU در ایران شرکت همراه تجارت یکتاست. شرکت ما دارای  نمایندگی رسمی از برند IKU می باشد.

جدیدترین موبایل های iku چین

شرکت همراه تجارت یکتا علاوه بر اینکه اولین واردکننده  برند با کیفیت IKU بوده به منظور سهولت و اطمینان خاطر مشتریان خود در صورت بروز هر گونه مشکل گارانتی 18 ماهه همراه تجارت یکتا را در نظر گرفته است.

فروش-عمده-موبایل-iku

فروش گوشی موبایل iku چین

تمامی محصولات این شرکت از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری از کیفیت بالایی برخوردار هستند و شرکت ما قصد دارد از برترین و جدیدترین مدل هایی که شرکت IKU  رونمایی کرده از جمله گوشی موبایل X2 ،X1 و X3 و A21 و A70 را برای مشتریان خود فراهم کند.

 

فروش تبلت iku 

تبلت iku مدل T4 نیز از سری تبلت های برند ای کی یو چین می باشد که به زودی به معرفی مشخصات فنی این تبلت خواهیم پرداخت.

جدیدترین تبلت های iku چین